Улюблені товари
МЕНЮ
МЕНЮ
Ми використовуємо cookies, щоб робити наш сайт кращим
Окей
Умови та положення про користування сайтом Ladi Di (https://ladydiatelier.com/)
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА УМОВИ
Просимо уважно прочитати наступні умови та правила користування сайтом, адже вони містять важливу інформацію про Ваші права і обов’язки та Ваш доступ до цього сайту.

Публічна оферта
Доставка та оплата
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
Сайт належить і підтримується ФІЗИЧНОЮ ОСОБОЮ - ПІДПРИЄМЦЕМ ЯНЧАК ЯРИНОЮ ОЛЕГІВНОЮ
Дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців та громадських формувань:09.06.2021, 2010350000000005119) (далі Леді Ді, Продавець).

Леді Ді надає вам можливість користуватися цим сайтом на викладених нижче умовах (далі – Умови).


Відкриваючи будь-яку сторінку цього сайту, Ви погоджуєтесь дотримуватись цих Умов.


Користуючись сторінками сайту, Ви погоджуєтеся з цими Умовами. Якщо Ви не згодні з Умовами, будь ласка, припиніть використання сайту.

Продавець залишає за собою право припинити роботу сайту; обмежити доступ до сайту чи вносити зміни до сайту.

Усі зміни до Умов публікуються на цьому сайті без попереднього повідомлення, тому варто регулярно перевіряти їхню відповідність.

Купівля представлених на сайті товарів здійснюється відповідно до Умов продажу (Оплата і доставка у відповідному розділі сайту), які є невід’ємною частиною цього документу.

Невід’ємною частиною загальних умов є також Політика конфіденційності та захисту персональних даних, яка пояснює, як саме збираються, використовуються, зберігаються та іншим чином обробляються Ваші персональні дані на цьому сайті. Додаткову інформацію про те як обробляються Ваші персональні дані, можна отримати, перейшовши за посиланням внизу нашого сайту
ВИКОРИСТАННЯ ТА ДОСТУП ДО САЙТУ
Користуватися сайтом можуть особи, що досягли 18 років. У разі, якщо Вам не виповнилося 18 років, перед користуванням сайтом Ви маєте отримати попередній дозвіл батьків або опікунів.

Особи, що не досягли 18 років, не мають права надавати інформацію для сайту без згоди одного з батьків або законного опікуна, а також не мають права без такої згоди виконувати покупки або інші юридично значущі дії на цьому сайті, якщо це не дозволено чинним законодавством.

У випадку недотримання правил, зазначених в Умовах, Продавець залишає за собою право призупинити Ваш доступ до сайту.
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
Всі права на об’єкти інтелектуальної власності, розміщені на сайті (тобто тексти, зображення та інші матеріали) є або власністю Продавця, або публікуються з дозволу відповідного правовласника.

Вам надається можливість вільного перегляду сайту, при цьому дозволяється виключно некомерційний доступ до отримання або використання даних сайту.
Будь-яке інше використання цього сайту без прямого дозволу Продавця є порушенням законодавства про інтелектуальну власність.

Інформація, опублікована на цьому сайті, надається виключно для загального ознайомлення. Слід звернути увагу, що розмір деяких товарів на нашому сайті може здаватися трохи більшим чи меншим, ніж їх фактичний розмір через налаштування екрану і методики фотографування. Іноді Товари можуть бути зображені у збільшеному розмірі з метою чіткої демонстрації деталей, а іноді у зменшеному розмірі для того, щоб показати виріб у повному розмірі
ПОСИЛАННЯ НА СТОРОННІ САЙТИ
Цей сайт може містити посилання на інші сайти.
Ми не обов’язково перевіряємо всю інформацію на сторонніх сайтах і не несемо відповідальності за користувальницький контент таких сайтів, а також будь-яких товарів і послуг, що пропонуються на них.


Включення посилань на сторонні сайти не повинно розглядатися як підтвердження належності контенту цих сайтів. Використання Вами будь-яких сторонніх сайтів за такими посиланнями регулюється положеннями цих сайтів, що можуть за своїм змістом відрізнятися від цих Умов. Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки і шкоду, а також інші зобов’язання, що можуть виникнути в результаті використання Вами доступних по посиланнях сайтів.
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
Леді Ді не несе відповідальності за будь-які описки, помилки, неточності в матеріалах, розміщених на сайті.

Ви користуєтесь цим сайтом на власний ризик. Леді Ді не несе відповідальності за будь-які збитки (зокрема, прямі й непрямі), які є результатом використання сайту.
Залишаючи відгуки на сайті, Ви несете відповідальність за їх зміст. Якщо відгук містить інформацію, що є незаконною, шкідливою, порушує права інтелектуальної власності Леді Ді чи третіх осіб, пропагує ненависть та/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також тим чи іншим чином порушує чинне законодавство України, Леді Ді залишає за собою право не публікувати такий відгук чи видалити такий відгук після його публікації. Леді Ді не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами сайту у вигляді відгуків.
Ви розумієте та погоджуєтесь, що ви використовуєте сайт на свій розсуд, і що Продавець не гарантує, що сайт буде відповідати вашим вимогам, або що сайт буде працювати безперебійно, без помилок і безпечно.


Продавець та інші сторони, які беруть участь у створенні сайту та публікації його вмісту від імені Продавця, не несуть відповідальності за будь-які прямі, непрямі, випадкові або інші збитки, витрати, шкоду, а також за зобов'язання, які можуть виникнути внаслідок: використання і / або неможливості використання сайту; доступу до сайту; змін у наповненні цього сайту або будь-якої дії, яку Продавець виконує або не виконує в результаті електронних повідомлень, скерованих користувачем за адресою Леді Ді.

Продавець та інші сторони, які беруть участь у створенні сайту та публікації його вмісту від імені Продавця також не несуть відповідальності за: підтримку матеріалів сайту і надання послуг на сайті, а також за надання будь-яких виправлень, оновлень або публікацій на сайті. Будь-які дані на сайті можуть бути змінені без попереднього повідомлення.
Ви приймаєте на себе повну відповідальність за будь-які порушення Ваших зобов'язань, обумовлених в Умовах, а також за всі наслідки цих порушень
ЗАКОНОДАВСТВО ТА ВИРІШЕННЯ СПОРІВ
Умови та безпосередньо використання сайту регулюються законодавством України. Ви погоджуєтеся та засвідчуєте те, що будь-який спір (позов), який може виникнути в зв'язку з цими Умовами розглядатиметься судами України у відповідності до законодавства України.

Сайт був розроблений та призначений для використання на території України. Продавець не може гарантувати того факту, що інформація, яка представлена на сайті є актуальною поза межами території України, і що наявні товари будуть мати такі ж умови продажу та доставки.

Використовуючи сайт та його відвідуючи на території іншої країни, Ви несете персональну відповідальність за дотримання законодавства, яке застосовується у країні Вашого перебування.
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ
У випадку виникнення питань, пропозицій, претензій щодо сайту чи Умов, прохання звертатися за наступною адресою:

м. Львів вул. А. Колесси, 2 офіс 102
+38 063 672 04 62